Start  |  Nyheter  |  Dina kunduppgifter  |  Om företaget  |  RMA/Service  |  Kundtjänst  |  Återförsäljare  | 
Inga produkter ligger i kundvagnen.
Pris: 0:-
Innehåll
Din kundvagn är tom!
Sök produkt

Invacom GI3-100m fiber cable FC/PC

Product Description

3mm steel armoured single mode fibre optic cable
UV stabilised, Gray PVC Outer, G657A - LSZH
operating temp -40ºC.+60ºC

 

Det finns inga kommentarer till den här produkten. Bli den första att lämna en kommentar!

Skriv en ny kommentar

Lager:
Art.nr: F700241

Kopiera koden i rutan och klistra in i din blogg för att skapa en länk till den här sidan.

<a href="http://www.digitalnordic.se/invacom-gi3-100m-fiber-cable-fc-pc/1390-0">Invacom GI3-100m fiber cable FC/PC</a>

Populärt / Nytt
Inställningar
Swedish  English 
Priser visas Exkl. moms
Nyhetsbrev


Gilla oss på Facebook